html>  EU          html>  SK        Zákaznická podpora: 602 621 974        Doprava a platba        Kontakty        O nás

O nás

Už od roku 2013 let děláme muže přitažlivější, ženichy stylovější, dámy elegantnější a pracovní outfity do kanclu vymazlené k dokonalosti.

Naší nabídce vládnou přírodní materiály. Milujeme kravaty a motýlky z kvalitních bavlněných látek, které doplňkům dodají charakter. Pořiďte si kravatu nebo motýlka, se kterým sklidíte spoustu úspěchů. Nebo si vyberte z naší stálé nabídky kšand či manžetových knoflíčků a ozdob do klopy.


Kravaty a motýlky BUBIBUBI


Proč nakoupit u nás?

Zákaznický servis
Nevíte si rady s výběrem barevné kombinace? Někdy je v záplavě vzorů těžké se rozhodnout, ale my Vám rádi pomůžeme najít tu správnou variantu.

Pokud sháníte motýlka na svatbu na poslední chvíli, nic se neděje. Nebylo by to poprvé, co si ženich ve středu vzpomněl, že mu na sobotu něco chybí. Pokud je to v našich silách, objednávku přednostně vyřídíme a uděláme vše pro to, aby byla včas u vás.

Kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější látky a každému z produktů věnujeme dostatek pozornosti, aby vám to s nimi vždy slušelo.

Rozmanitost
Kravata s koly nebo zvířaty, květované motýlky na letní párty nebo jednobarevné doplňky pro ženicha a jeho partu, manžetové knoflíky doladěné ke kravatě nebo s veselým motivem. Vzory a textury, které jinde nenajdete.

Balení
Věříme, že obsah našich balíčků je to nejdůležitější. Chceme ale také, abyste z něj měli radost už při rozbalování! Pečlivě balíme každý produkt do dárkové krabičky a pak celou objednávku tak, aby k vám Vaše nové doplňky dorazily v pořádku.

Kdo jsme?
Anička se stará o provoz e-shopu a papírování. Peter zase pracuje na fotkách, marketingu a sociálních sítích. Lenka pečlivě zabalí Vaše objednávky, odpoví na dotazy a postará se o to, abyste u nás byli naprosto spokojení.


Anička z Bubibubi

Anička

Provoz e-shopu, papírování, komunikace s dodavateli

Peter z Bubibubi

Peter

Produktová fotografie, marketing, sociální sítě

Lenka z Bubibubi

Lenka

Expedice objednávek, zákaznický servis

Zuzka z Bubibubi

Zuzka

Příprava zboží, expedice objednávek