html>  EU          html>  SK        Zákaznická podpora: 602 621 974        Doprava a platba        Kontakty        O nás

Využijte dopravu zdarma. Zadejte kód: DOPRAVA2023. Jen do středy 1.2.2023

Novinky z naší dílny | Červenec 2018

Krátké ohlédnutí za posledními měsíci.


Růžové kravaty a motýlky na zakázku.


Na zakázku pro našeho klienta jsme ušili dámské a pánské kravaty z růžového hedvábí. Pokud byste taky chtěli originální pozornost pro své obchodní partnery nebo zaměstnance, neváhejte se na nás obrátit. Společně vybereme vhodné barvy a materiály podle Vašich představ.


Růžové kravaty a motýlky na zakázku.


Poslední květnový víkend jsme se už tradičně vypravili na pražský Dyzajn market. Příjemná atmosféra a spousta spokojených zákazníků nám vždy udělá velkou radost.


BUBIBUBI na Dyzajn marketu


BUBIBUBI na Dyzajn marketu


Kravaty a motýlky BUBIBUBI


Nedávno k nám dorazila čerstvá zásilka hedvábí z Itálie v námořnickém stylu. Nádherně vytkaný vzor delfínů a velryb na tmavomodrém podkladu.


Hedvábná kravata s delfíny


V našem příspěvku na Facebooku jste nám mohli napsat, která varianta se Vám líbí víc. Vypadá to, že velryby Vás hodně oslovily. ;) Na kolekci usilovně pracujeme a už brzy budou hotové pánské a dámské kravaty a taky motýlky z těchto látek.


Kravaty a motýlky BUBIBUBI


Letní svatby jsou v plném proudu a kravaty a motýlky s květy jsou v tomto období velice oblíbené. V červnu jsme pro ženicha a jeho partu ušili i tuhle bílo fialovou kombinaci.


Bílá svatební kravata


V průběhu června jsme odeslali další novinky pro obchodní dům Baťa na Václavském náměstí. Můžete se tam zastavit pro motýlka, kravatu, šle nebo kapesníček z nových kolekcí.


Kravaty a motýlky BUBIBUBI


Léto a proužky jdou prostě k sobě a tak jsme pro Vás připravili taky modrou kolekci v kombinaci s paisley vzorem.


Kravaty a motýlky s proužky bubibubi ties


Dalším oblíbeným barevným odstínem léta je "blush pink". Nový pastelový růžový vázací motýlek z dupionového hedvábí si zamilujete.


Růžový svatební motýlek


A co nás čeká v následujících týdnech?

Další Dyzajn market (28. - 29.7.2018).

Několik nových vzorů šlí.

Kolekce s kotvami.

A snad i pěkné počasí. ;)


bubibubi