html> EU       html> SK      Zákaznická podpora: 602 621 974        Doprava a platba        Kontakty        O nás

Kravaty a motýlky v pastelových barvách

Svatební sezóna se nám snad pomalu rozjede. Nejvyšší čas vybrat tu správnou kombinaci kravat, motýlků a kapesníčků do saka pro ženicha a jeho partu.

Kravaty a motýlky v pastelových barvách jsou skvělou volbou na léto. Jemné tóny se dobře kombinují se spoustou klasických letních barev obleků, jako je béžová nebo šedá. A navíc je jednoduché je zkombinovat i ke kytici nevěsty a jejím doplňkům.


Růžová svatební kravata


Mezi oblíbené pastelové barvy na svatbách patří mint zelená, růžová a šedá. Jednobarevnou kravatu nebo motýlka můžeme vhodně doplnit kapesníčkem do saka s výraznějším vzorem, který osvěží každý pánský outfit.

Naši zákazníci si oblíbili mint zelenou hedvábnou kravatu a k ní bílý kapesníček s kytičkami, který kravatu decentně doladí. Kapesníček do saka nemusí být stejné barvy nebo ze stejné látky jako je kravata, ale může ji vhodným způsobem doplňovat. Takto zvolená kombinace kravaty a kapesníčku je mnohem zajímavější a nápaditá.


Mint zelená svatební kravata


Ženich si na letní svatbu vybral motýlka s mint kytičkami, který perfektně ladí k hedvábným kravatám jeho táty, svědka a bratra. Navíc to byla skvělá volba k bílo-zelené kytici nevěsty!


Motýlek pro ženicha


Šedá hedvábná kravata je klasika, se kterou nešlápnete vedle. Hodí se prakticky ke všemu a je to asi ten nejvíc univerzální kousek v šatníku. Pravé hedvábí má jemný lesk, který dodá celému obleku formálnější a slavnostní vzhled.


Šedá hedvábná kravata


Další zajímavá volba je opět namíchat kravaty různých vzorů mezi muže na svatbě. K šedé se skvěle hodí bílá kravata s jemnými, fialovo-zelenými kytičkami.


Šedé a bílé kravaty

Šedé a bílé kravaty

Bílá kravata


Na svatbu v pastelových barvách si ženich s nevěstou vybrali květovanou kravatu s růžemi. Pro blízké přátelé ženicha jsme poradili pastelovou růžovou kravatu.


Růžové kravaty na svatbu


Pro muže s růžovou kravatou přidáme do saka květovaný kapesníček, ze stejné látky, jako je ženichova kravata. Muži budou na svatbě tvořit vyladěný celek a takto zvolený kapesníček navíc osvěží celý outfit.


Růžové kravaty na svatbu

Růžová kravata