html>  EU          html>  SK        Zákaznická podpora: 602 621 974        Doprava a platba        Kontakty        O nás

Množstevní slevy na svatební objednávky

Jak se obléknout do tanečních

Správně zvoleným oděvem do společnosti vyjadřujeme úctu všem zúčastněným a navíc ukážeme, že jsme si dali na svém vzhledu záležet. A jak se obléknout do tanečních?

Taneční jsou společenskou akcí, která se obvykle koná ve večerních hodinách. Pánové tedy nosí oblek tmavé barvy. Mezi nejčastější patří černý, tmavě modrý, nebo tmavě šedý. Obleky světlých odstínů se na večerní akce nenosí. Oblek by měl být pokud možno bez výrazného vzoru. Abyste se trochu odlišili, může oblek mít jemný vzor rybí kosti, nebo výraznější texturu. V zimním období je zajímavou volbou oblek z hutnější flanelové látky.

Pokud bude oblek do tanečních vašim prvním oblekem, doporučuji koupit tmavě modrý oblek. Je univerzální a v budoucnu ho využijete u spousty příležitostí. Hodí se na večerní společenské akce, maturitní zkoušku, svatbu, přijímací pohovor.

 

Tmavomodrý oblek, černý motýlek a bílý kapesníček do tanečních

Tmavomodrý oblek, černý motýlek a bílý kapesníček do tanečních

 

Do tanečních nosíme černé kožené polobotky, třeba typu oxford s uzavřeným šněrováním. Ty jsou oproti typu derby formálnější. Opasek volíme v barvě bot, tedy černý. Stylovou alternativou opasku jsou kšandy. Udrží vaše kalhoty ve správné výšce a  budou zajímavým prvkem celého outfitu. Barvu kšand dolaďte k botám, obleku, nebo k dalším doplňkům.

K takto zvolenému decentnímu outfitu se hodí klasická bílá košile s dlouhým rukávem. Pro vyvážený a dokonalý vzhled by manžeta košile měla s pod rukávu obleku koukat asi 1,5 cm. Pokud byste bílou nechtěli, můžete vybrat světlou v pastelových barvách. Třeba šedou, světle modrou, krémovou. Určitě se vyhněte příliš výrazným barvám košil, které se na tuhle příležitost nehodí.

 

Kravaty s puntíky do tanečních

Kravaty s puntíky do tanečních

 

A nezapomeňte na vhodné doplňky. Vybrat si můžete kravatu, nebo motýlka. Obě tyto varianty jsou do tanečních dobrou volbou. Záleží, v čem se budete cítit lépe. Klasikou je jednobarevný vínový, tmavě hnědý, světle šedý, nebo modrý motýlek. Aby byl outfit zajímavější, můžete vybrat motýlka s jemným vzorem puntíků, drobných kytiček, nebo pletený motýlek, který má unikátní texturu. Opět je lepší se v tomto případě vyhnout výraznějším vzorům.

Pokud  máte košili s francouzskou manžetou, osvěžte svůj vzhled i manžetovými knoflíčky se stejným vzorem jako je kravata či motýlek, nebo v celokovovém provedení.

 

Vínové kšandy a motýlek do tanečních

Vínové kšandy a motýlek do tanečních

 

Ponožky jsou dalším prvkem, kterým celý look dotáhnete k dokonalosti. Vyberte společenské ponožky v barvě motýlka, obleku, nebo bot. Opět záleží, co se vám bude líbit.

A na co jsme zapomněli?

No přece na kapesníček do saka! Ten elegantně sjednotí celý oděv. Univerzální volbou je bavlněný bílý, nebo můžete vybrat kapesníček v odstínech obleku a doplňků.