html>  EU          html>  SK        Zákaznická podpora: 602 621 974        Doprava a platba        Kontakty        O nás

Množstevní slevy na svatební objednávky

Jak se obléct na svatbu

Jak se obléct na svatbu? Pánský svatební outfit nemusí být nuda. Natočil jsem pro vás několik videí, ve kterých se můžete inspirovat kombinacemi kravat, kšand motýlků a dalších doplňků.

Pokud je svatba neformální, dost často třeba v přírodě, nebo na statku a dress code je více uvolněný, tak se můžete odvázat a vybrat doplňky s výraznějšími květinovými vzory. Váš oděv s nimi dostane ten správný svatební nádech.

Hodně oblíbená je kombinace motýlka a kšand. Hlavně v případě, kdy na sobě pánové nebudou mít saka. Kšandy stylově osvěží celý look a neotřele nahradí opasek. Přidejte ponožky v barvě vzoru na motýlku a můžete vyrazit.

Tmavě modrý oblek, hnědé kšandy, bílá svatební kravata

Chystáte se v blízké době na svatbu? Mám pro vás zde jednou inspiraci na svatební outfit s našimi doplňky. Vybral jsem elegantní bílou kravatu Caramel Bloom, hnědé kšandy, hnědý kapesníček do saka a ponožky s puntíky. Doplňky si obléknou k bílé košili a klasickému tmavě modrému obleku. Svatební nádech mu dodáme vhodně zvolenými doplňky. Na svatby se skvěle hodí květinové vzory. Ponožky s puntíky ladí s botami, kšandami i vzorem na kravatě. Pokud budete mít na sobě i sako, nezapomeňte přidat kapesníček. Ten celý outfit sjednotí a dodá mu ten správný šmrnc. Do kapsy saka jsem ho složil tak, že z ní koukají tři růžky. Jednoduchá a elegantní kombinace k tmavě modrému obleku.

Hnědé kšandy a svatební kravata

Bílé kšandy a vínový pletený motýlek s puntíky

Mám pro vás inspiraci na pánský svatební outfit s našimi doplňky. Je to jednoduchá kombinace vínové a bílé. Modré kalhoty a bílou košili doplním elegantními bílými kšandami. Celý outfit osvěží vínový pletený motýlek s puntíky. A samozřejmě to nepůjde bez ponožek. Zde jsem vybral vínové ponožky s bílými puntíky, které budou ladit s motýlkem. Nezapomínejte, že v této situaci kdy máte na sobě kšandy, se nenosí opasek. Kšandy a opasek plní stejnou funkci, takže nedává smysl je nosit současně.

Bílé kšandy a motýlek s puntíky

Hořčicové kšandy a motýlek s květinovým motivem

Inspirace se žlutými doplňky. Vybral jsem elegantní motýlek s květinovým vzorem a hořčicově žluté kšandy. Pokud si chcete kšandy připnout pomocí poutek, je potřeba mít na kalhotách našité knoflíky. Tento outfit je skvělá volba, pokud se kluci kolem ženicha domluví, že budou bez saka. Svatba je radostná událost, tak proč se neodvázat zábavnými žlutými ponožkami.

Hořčicově žluté kšandy a svatební motýlek

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.