html>  EU          html>  SK        Zákaznická podpora: 602 621 974        Doprava a platba        Kontakty        O nás

Množstevní slevy na svatební objednávky

Hedvábná kravata s proužky

S Martinem jsme se seznámili u našeho stánku na jedné pražské akci a hned nás zaujal jeho osobitý styl.


Hedvábná kravata s proužky a tmavomodré sako


Už při výběru nových hedvábných látek jsme si říkali, že ze zelené s proužky by mohla být zajímavá kravata. Z výsledku jsme byli nadšeni a tak jsme v jedno sobotní dopoledne vzali foťák a zde je výsledek. Snad se Vám tato inspirace bude líbit.


obr
obr

Hedvábná kravata s proužky a tmavomodré sako

obr
obr


Na focení jsi na sobě měl dvouřadý blazer. U nás v ulicích nejsou moc vidět. Máš v šatníku víc takových kousků? Co se ti na tomto stylu líbí?
To máš naprostou pravdu, u nás stěží potkáš dvouřadý blazer, přitom je to naprosto nadčasový a nesmrtelný kousek. V šatníku mám jeden dvouřadý blazer, dvě dvouřadá saka a jeden dvouřadý oblek. Líbí se mi jeho unikátnost a universálnost. Dám ti tady dva příklady. Kdybych se šel v létě například projít městem nebo jen posedět, vzal bych si  bílé nebo pískové chinos, bílou košili s rozhalenkou, mokasíny a doplnil bych to nějakým barevným kapesníčkem. Druhou variantou by byl například koncert. Blazer bych kombinoval s bílou košilí na manžetové knoflíčky a motýlkem, vzal bych si šedé kalhoty a oxford cap toe obuv, doplnil bych to kapesníčkem a rázem z toho máme krásný formální outfit.

Když už je řeč o koncertu, který se ti v poslední době líbíl?
Byl jsem letos na koncertu Ennia Morriconeho, byl to zatím můj nejsilnější kulturní zážitek. Tento týden mě čeká koncert Hanse Zimmera, tak jsem zvědav, zdali Maestra překoná. Pravidelně navštěvuji koncerty Pražského filmového orchestru, každý jejich koncert je zážitek.​


obr
obr
obr
obr
obr


Začínáš někdy při výběru outfitu i doplňky, nebo jsou vždy tím posledním kouskem?
Doplňky jsou většinou až to poslední, pomyslná třešnička na dortu.

Jaký typ doplňků tě baví nejvíce?
Nejvíce mě baví hra s kapesníčky, díky kterým se může slušně vypadající outfit rázem stát outfitem, který vyrazí dech. Bohužel je to často opomíjený doplněk. Doporučuji pořídit si alespoň dva, tři kvalitní hedvábné kapesníčky.

Pokud bys měl vybrat pouze jeden oblek nebo kombinaci sako-kalhoty, na kterou nedáš dopustit, tak co to bude?
To je opravdu těžko rozhodnout, určitě záleží na ročním období a také na příležitosti, na kterou bych měl jít. Kdybych měl volit jen jednu kombinaci, byl by to navy dvouřadý blazer v kombinaci s chinos.

Co ti teď právě v šatníku vyloženě chybí a chtěl by sis to pořídit?
Nejvíce toužím po panama klobouku, letos si ho musím koupit.


Hedvábná kravata s proužky a tmavomodré sako​​

obr
obr

Hedvábná kravata s proužky a tmavomodré sako

obr
obr

Martina můžete sledovat na jeho Instagramu.