Zákaznická podpora: 731 175 555        Doprava a platba        Kontakty        O nás         html>.eu

Doprava a platba

Objednávky odesíláme jak nejrychleji je to možné, standardně následující pracovní den od přijetí a zaplacení objednávky. Pokud na objednávku hodně spěcháte, zavolejte nám prosím.

ČESKÁ REPUBLIKA

Platit u nás můžete kreditní kartou nebo rychlým převodem přes bránu Comgate, běžným převodem na účet (Fio banka),nebo na dobírku. Využíváme služeb DPD/Geis a Zásilkovny.
Cena přepravy:

DPD/Geis Kurýr na Vaši adresu: 90,- Kč, případná dobírka 40,- Kč navíc,

Zásilkovna na výdejní místo: 60,- Kč,  případná dobírka 20,- Kč navíc.

Při objednávce nad 2000,- Kč je doprava zdarma! 

Více o GEIS:

Kurýr Geis obyčejně doručuje během 1 pracovního dne od odeslání. Pokud jste zvolili platbu na dobírku, je možné platit kartou. Předem víte, kdy Vám balíček dorazí - Geis dává dvouhodinové rozmezí doručení. Případně si také můžete v aplikaci Geis přesměrovat balík na výdení místo.

Více o Zásilkovně:

Balíčky na výdejní místo Zásilkovny standardně dorazí během dvou pracovních dní od odeslání.
Zásilkovna má více než 400 výdejních poboček v ČR. Většinou se jedná o klasické kamenné obchody, které jsou zároveň výdejním místem. Hlavní výhodou je skvělá cena a pohodlí - nemusíte čekat na kurýra. Až bude balíček připravený k vyzvednutí na vybraném místě, přijde Vám SMS a email s heslem k vyzvednutí a můžete si pro něj kdykoliv během otevírací doby pobočky přijít. Výdej balíčku je podmíněn pouze heslem, je tedy možné pro balíček poslat i někoho jiného, pokud jste zrovna zaneprázdnění.

SLOVENSKO

Platit u nás můžete kreditní kartou nebo rychlým převodem přes bránu Comgate, nebo v Zásilkovně na dobírku. Využíváme služeb DPD/Geis kurýra a Zásilkovny.
Cena přepravy:

Zásilkovna na výdejní místo: 90,- Kč,  případná dobírka 20,- Kč navíc.

DPD/Geis kurýr na Vaši adresu: 190,- Kč, pouze platba předemKvalitní výrobky

ze skvělých látek

Doprava


Rychlá doprava

odesíláme bleskově


Zákaznický servis

Poradíme vám


Bezpečná platba 

bránou Comgate