html>  EU          html>  SK        Zákaznická podpora: 602 621 974        Doprava a platba        Kontakty        O nás

Množstevní slevy na svatební objednávky

5 Způsobů jak nosit pletenou kravatu

Pletená kravata má výraznější texturu a proto je ideálním doplňkem k oděvům ve stylu business casual. Od klasické kravaty se liší hlavně tím, že nemá výplň a obvykle není zakončená špičkou, ale rovným koncem. Velkou výhodou pletených kravat je jejich univerzálnost. Můžete je nosit s formálním oblekem, nebo ve více uvolněném stylu k džínám a saku. Využijete ji tedy na velké množství společenských událostí. Do práce v kanceláři, na svatbu, na rande, na důležité pracovní jednání.

A jak pletenou kravatu kombinovat s dalšími doplňky?

Ukážeme si 5 barevných inspirací s ponožkami, kapesníčkem do saka a kravatovou sponou. Aby to nebyla nuda, tak využijeme kontrast a přidáme vzory.

Hnědá pletená kravata Bubibubi


1. Modrá pletená kravata

Modrá pletená kravata, tmavomodré ponožky, kapesníček do saka Midnight Rose s motivem květů, které ladí s odstínem kravaty. Aby kravata vydržela ve správné poloze celý den, přidáme sponu na kravatu s tmavým dřevěným detailem. S tmavomodrým oblekem to bude dokonalá kombinace pro večerní rande ve vyhlášené restauraci.

Modrá pletená kravata Bubibubi

Modrá pletená kravata Bubibubi


2. Hnědá pletená kravata

Tohle je ideální volba, pokud hledáte něco zábavnějšího k outfitu do kanceláře, nebo do školy. Hnědá pletená kravata v odstínu Caramel, hnědé ponožky s puntíky a kapesníček do saka se vzorem v hnědých a zelených odstínech. Noste v nedbalém stylu k džínám a béžovému lněnému saku.

Hnědá pletená kravata

Hnědá pletená kravata

 

3. Zelená pletená kravata Sage Green

Odstín Sage Green je u pánských doplňků v posledních letech hodně oblíbený hlavně během letní svatební sezóny. Zelenou pletenou kravatu jsme doplnili tmavšími zelenými ponožkami a výraznějším barevným kapesníkem. Všimněte si, že vzor obsahuje odstíny kravaty i ponožek, takže celou kombinaci pěkně sjednotí. Oblečte si k tomu letní béžový oblek, bílou košili a máte vyhráno.

Zelená pletená kravata Sage Green

Zelená pletená kravata Sage Green


4. Šedá s růžovou

Jak oživit poměrně usedlou šedou pletenou kravatu? Jednoduše toho docílíme vhodně zvoleným kapesníčkem. Černý kapesníček Luna má květinový vzor v šedé i růžové. Bude jasnou volbou k této kravatě a růžovým ponožkám. Pro kompletní vzhled přidáme stříbrnou sponu na kravatu.

Světlešedá pletená kravata Silver

Světlešedá pletená kravata Silver


5. Tmavomodrá pletená kravata s puntíky

A nakonec tady máme klasiku s tmavomodrou pletenou kravatou s puntíky. Doplníme ji decentními ponožkami v podobném odstínu a bílým kapesníčkem do saka s modrým vzorem květů. Kravatová spona je zajímavým prvkem, který to celé dotáhne k dokonalosti. Tahle kombinace obzvlášť vynikne ve světle šedém obleku. A připravte se na komplimenty od kolegů z kanceláře.

Tmavomodrá pletená kravata s puntíky

Tmavomodrá pletená kravata s puntíky