html>  EU          html>  SK        Zákaznická podpora: 602 621 974        Doprava a platba        Kontakty        O nás

Množstevní slevy na svatební objednávky

26 Romantických míst pro svatbu na statku i ve stodole

V posledních letech nabírají na oblibě romantické svatby ve stodole, venkovském stavení, u starého mlýna, nebo na statku. 

A proč je tomu tak?

Uvolněný styl, blízkost přírody, odhalená cihla, dřevěné trámy a závan historie vytváří atmosféru, která udělá každou svatbu nezapomenutelnou. Užít si pohodový svatební den plný zábavy se svými hosty je snem každého svatebního páru. A přesně to zde i najdou. 

Inspirujte se naším výběrem rustikálních svatebních míst. Třeba objevíte ideální lokalitu pro svou svatbu.

1. Stodola Suška

Stodola Suška je svatební místo nacházející se v malebné obci Kravsko na Znojemsku nabízející kompletní svatební servis od zajištění prostoru pro obřad a hostinu včetně dekorací a květinové výzdoby až po catering a dort. Komplexní služby, které vám ušetří spoustu času a energie. Kompletní svatební catering včetně nápojů a alkoholu, profesionální obsluha a stylové ubytování. Hladký průběh vašeho svatebního dne včetně tradičních svatebních zvyků.

Stodola Suška


2. Mlýn Davídkov

Přímo pohádkové prostředí pro uskutečnění Vašeho svatebního dne najdete necelých 40 km od Prahy. Mlýn Davídkov se nachází v malebném údolí, uprostřed chráněné oblasti. Jedná se historický objekt ze 14. století, citlivě zrekonstruovaný a zmodernizovaný. Pro svatební hostinu a následující svatební veselí jsou připraveny prostory pro až 160 hostů. Prostředí Mlýna Davídkov je ideálním místem, pro uskutečnění originální a nevšední svatby, navíc daný termín je rezervován vždy pouze pro jedinou svatbu, tudíž nebudete nikým rušeni. Možnost obřadu na mole pod širým nebem, na překrásné louce u rybníka, na nádvoří mlýna, nebo na jakémkoliv jiném Vámi zvoleném místě.

Mlýn Davídkov

 

3. Statek Starý Týn

Začněte psát společný příběh daleko od všedního shonu, podle svého. Užijte si svatbu na statku, kde vás nadchne volnost, klid, pohoda a krásná krajina. Útulný statek jen 1 hodinu od Prahy s nádherným výhledem a kapacitou přes 100 osob. Statek zasazený pod sopečnými kopci v malebné vesnické památkové rezervaci Starý Týn vám poskytne perfektní zázemí pro uskutečnění rustikální svatby, boho svatby i mnoha dalších stylů. Je jenom na vás, jak svůj důležitý den pojmete.

Statek Starý Týn


4. Náš Mlýn

Kousek od Olomouce se nachází Náš Mlýn. Kouzelné místo pro Váš nezapomenutelný den. Bez stresu a bez zbytečných věcí kolem. Obklopení pouze přírodou a těmi nejbližšími. Svatby lze uspořádat celoročně. Prostory stodoly jsou ideální pro středně velké svatby (80 hostů). V chladných měsících je však kapacita omezená (60 hostů), aby Vám to bylo pohodlné. Obřad můžete uspořádat kdekoliv v prostorách mlýna.

Náš Mlýn


5. Holyňská stodola

Holyňská stodola je jedinečné místo, s unikátní vesnickou atmosférou, které se nachází na okraji Prahy. V případě pronájmu statku máte k dispozici stodolu, kde je možné usadit až 56 hostů, zahradu vhodnou pro svatební obřad, nebo odpolední posezení. Večerní zábava může pokračovat v prostoru bývalého chléva, kde je možné usadit zhruba 45 hostů a je zde i taneční parket.

Holyňská stodola


6. Na Kmíně

V místě, na němž se dlouhé roky podepisoval čas, se právě začíná psát nový příběh. Buďte jeho součástí a nechte se vést krásou i tajemstvím rodinné usedlosti Na Kmíně uprostřed malebné obce Obříství nedaleko Prahy. Pro rustikální svatby je jako stvořená stodola. Pojme až 400 hostů, ale nebojte, umí ji opticky zmenšit a zútulnit i pro daleko menší počet hostů. A v případě nepřízně počasí se tam krásně vejdete s celým obřadem, hostinou, tanečním parketem i foto koutkem.​

Na Kmíně - svatby


7. Vltavěnka

Usedlost Vltavěnka se nachází cca 50 minut na jih od Prahy, směr Slapy, v obci Nalžovice-Chlum. Usedlost tvoří komplex stavení, která nabízejí zajímavý a netradiční prostor pro uspořádání svateb, večírků, rodinných, firemních i společenských akcí. Původně vesnický statek byl později přebudován na známý hostinec poskytující občerstvení a odpočinek nejen místním, ale také lidem směřujícím k nedaleké Vltavě a po ní na vorových pramenech ku Praze. Dominantou je velký sál s kapacitou až 120 osob. K objektu patří rozsáhlý dvůr a zahrada v babiččině stylu. Zde je možno uskutečnit v případě zájmu například svatební obřad a celodenní aktivity.

Usedlost Vltavěnka


8. Pivovar Vraník

Svatba v Pivovaru Vraník je neopakovatelný zážitek. Pro svatby poblíž Zlína jsou ideální volba. Rodinný Pivovar Vraník se nachází kousek od Zlína v krásném a atraktivním prostředí, které nabízí přesně to, co nezapomenutelná svatba potřebuje – malebná příroda, moderní zázemí, příjemné prostředí a zrekonstruované prostory, které Vás dozajista osloví.

Pivovar Vraník


9. Dvůr Honětice

Dvůr Honětice vznikl rekonstrukcí historického zemědělského dvora, který byl součástí nedalekého zámku ve Zdislavicích. V těsné blízkosti penzionu byl vybudován přírodní koupací biotop. Zde umí uspořádat originální, neopakovatelnou svatbu na venkovském statku, na čerstvém vzduchu uprostřed krásné přírody, v zahradě u vody se spoustou prostoru všude kolem. K tomu Vám dopřejí gastronomický luxus.

Dvůr Honětice


10. Svatba na Slovácku

Svatby v srdci Slovácka v klidně části Uherského Hradiště. Jedinečná atmosféra, soukromí, krásné prostředí a pocit svobodného pohybu. Možnost svatebního obřadu, focení, hostiny i následné oslavy na jednom místě. Přírodní areál plný krásných květin s nádherným jezírkem můžete mít ve svůj svatební den k dispozici jen sami pro sebe. Díky tomu bude Váš velký den pro Vás i Vaše blízké v areálu Wellness centra Balnearia nezapomenutelným zážitkem.

Svatba na Slovácku11. Statek Oblík

Statek Oblík se nachází pouze hodinku a čtvrt od Prahy na kouzelném místě uprostřed Českého středohoří. Na statek se vejde až 200 hostů a ubytování jsou schopni zařídit přímo v apartmánech nebo luxusním stanovém městečku. Obřad si můžete užít přímo pod širým nebem na otevřené terase, nebo uvnitř krásně zrekonstruované stodoly.

Statek Oblík


12. Sawmill

Sawmill je to pravé místo pro Vaši svatbu. Pila se nachází v malebných lesích obce Mikulov na svahu jednoho z mnoha údolí Krušných hor. K dispozici je Vám celý objekt Staré pily zahrnující nejen samotnou budovu, ale i zahradu s oborou pro daňky, jakož i altánek u rybníka, ve kterém můžete posedět na čerstvém vzduchu a ugrilovat si například pstruha, kterého si sami ulovíte v přilehlém rybníku. Kapacita v prostorách budovy je cca 80 hostů. Prostřednictvím instalace venkovního stanu je možné požadovanou kapacitu navýšit až na 150 osob.

Sawmill svatba


13. Zámek Klokočov

Zámeček Klokočov je pro konání svateb jako stvořený. Jedinečné prostředí celého resortu navíc umožňuje pořádat svatby na míru v každém ročním období. Citlivě zrekonstruovaný Zámeček, krásná zahrada v anglickém stylu, dechberoucí svatební apartmá a pokoje garantují nezapomenutelné svatební okamžiky.

Zámek Klokočov svatby


14. Pohoda Nárameč

V krásné přírodě, poblíž města Třebíč, se nachází areál Pohoda Nárameč, který je pravým místem pro pořádání svatby. O tomto faktu se přesvědčilo již několik spokojených párů. Zde jsou vybaveni a připraveni na všelijaké požadavky. Váš velký den tak může probíhat třeba na louce, u bazénu, nebo ve velkém párty stanu. Pokud dáváte přednost tradičnímu pojetí obřadu v kostele či na úřadě, tak se o vás postarají klidně až od okamžiku vašeho příjezdu. Svůj svatební obřad ale můžete uskutečnit i v okolí areálu Pohody Nárameč.

Pohoda Nárameč svatby


15. Farma Heroutice

Farma Heroutice je nádherné místo na samotě u lesa, ideální pro konání krásných svateb v rodinném prostředí na celý víkend. Mezi lesem a rybníkem zde naleznete zahradu s altánem a slavobránou, pískoviště, trampolínu, ohniště, velkokapacitní pergolu v rustikálním stylu z kamene a dřevěného masivu o ploše 250 m2, kryté místo pro gril a catering, letní kuchyň, až šest dalších posezení, toalety a rybník s molem. Prostor doplňují čtyři nově vybudované apartmány s výhledem na rybník.

Farma Heroutice svatby


16. Mlýn Sedlec

V nejjižnějším cípu Moravy leží kouzelný kraj lužních lesů, zámků, kolonád, soch a lesních chrámů. Malebná krajina protkaná vinicemi a vinnými sklípky se táhne Lednicko-valtickým areálem a volně navazuje na chráněnou krajinou oblast Pálava. Uprostřed tohoto území se nachází nově zrekonstruovaný Mlýn Sedlec s restaurací a ubytováním.

Mlýn Sedlec svatby


17. U srubu

U srubu je svatební místo v prostředí rodinné farmy. Nacházející se na samotě u lesa, obklopeno zvířaty a krásnou přírodou. Což zajištuje soukromí a večerní, noční svatební zábavu bez omezení.

U srubu svatby


18. Tvrz Krassa

V tvrzi Krassa u Liberce se snoubí tradice a moderna se čtyřmi hvězdami. Celá tvrz je protkaná přírodními materiály, každý krok provází vůně dřeva, květin i blízkého lesa. Její neotřelý genius loci zklidňuje mysl a doslova nabíjí energií. Užijete si naprosté soukromí uprostřed přírody, a přesto obklopeni moderním a stylovým vybavením. Do manželství vstoupíte v romantickém prostředí v altánu, nebo na travnatém paloučku přímo na nádvoří tvrze. Celý obřad pak proběhne ve stylové stodole. Kompletní organizaci a přípravu svatebního dne svěříte do péče svatebním koordinátorkám a svým chuťovým buňkám dopřejete gastronomický zážitek.

Tvrz Krassa


19. La Stoda

Dalibor a Petra vždy snili o tom žít na statku a pro zamilované páry pořádat svatbu. A svůj sen si teď plní opravou zdevastované památky v Postoloprtech. Projekt nazvali La Stoda a vše bude ve vesnickém rustikálním stylu.

La Stoda svatby


20. Samota Hojšín

Vezměte si svoji lásku na Hojšíně. Celá Samota, louky, lesy i západ slunce nad rybníkem budou jen Vaše. Dětí a psů si vezměte kolik chcete a veselku mějte klidně až do svítání, nikoho v okolí rušit nebudete. Svatební obřad si snadno domluvíte na Obecním úřadě v Voticích. K dispozici máte veškeré vybavení Samoty. Na louce si můžete postavit stanové městečko a na parkovišti zaparkovat celý svatební konvoj.

Samota Hojšín


21. Statek paní Lucie

Výhodou Statku paní Lucie kousek od Strakonic je jeho uzavřenost. Máte absolutní soukromí, nikdo vás neruší a zároveň nikoho nerušíte ani vy. Přejete si zahradní párty, více formální akci ve sněhově bílé, nebo klidné rodinné posezení? Zde vám vyjdou vstříc a najdou ten nejlepší způsob, jak vaše přání (i ta nevyslovená) naplnit.

Statek paní Lucie svatba22. Svatby od srdce

Venkovský statek ve Lhotě pod Libčany. Kromě svatební stodoly nabízí i další prostory uvnitř i venku. Můžete zde mít celý svůj svatební den včetně obřadu. K dispozici je klimatizovaný sál, pokoje pro ubytování hostů, loučka i dětský koutek.

Svatby od srdce


23. Dvůr Hoffmeister

Romantika, klid, příroda, rodinné prostředí, koně – to jsou slova, která Dvůr Hoffmeister stručně charakterizují. Prostě ideální podmínky pro dokonalou svatbu. Díky komplexnosti areálu zde umí uspořádat svatbu se vším všudy. Nemusíte přejíždět kvůli obřadu, můžete zde přespat, v klidu zaparkovat a tak dále. Malá komorní svatba se slavnostní tabulí v užším okruhu, nebo raut s grilováním až pro 100 hostů. Obřad na zahradě, hostina ve stodole – fantazii se meze nekladou.

Dvůr Hoffmeister


24. Statek Jakubov

Statek Jakubov se nachází v klidné oblasti Doupovských hor. Jedná se o rozlehlou kamennou usedlost z 16. století v obci Jakubov blízko Karlových Varů. Objekt je rekonstruován s citem bez větších zásahů, aby byla zachována ta správná atmosféra. Areál hostince je uzavřený a hosté zde mají absolutní soukromí. Hodně využívanou budovou je i prostorná stodola s kapacitou 120 míst.

Statek Jakubov


25. Statek v Ráji

Svatba na statku je trendem posledních let a bývá častou volbou milovníků přírody. Řekněte si nejdůležitější ANO svého života v Českém ráji na louce, lese či ve stodole. Ať už chcete tradiční svatbu na netradičním místě, nebo jste rebelové a přejete si mít jednoduchou svatbu a být třeba i bosky? Jste na správném místě. Romantika pod širým nebem. Láska ve vzduchu. Krásné emoce všude kolem Vás. Protože Statek v ráji není jen místo, je to pocit.

Statek v Ráji svatba


26. Donátův mlýn

Donátův mlýn stojí na břehu řeky Želivky v krásné lokalitě s jedinečnou atmosférou. Je to místo prodchnuté historií a pozitivní energií. Je ideální lokalitou zejména pro netradiční svatby v boho stylu či funky svatby. Pro svatební veselice je možnost pronájmu od pátečního odpoledne až po nedělní popoledne, s ubytováním pro omezený okruh přímo na mlýně. Svatební hosté mohou využít dvou nedalekých hotelů.

Donátův mlýn rustikální boho svatba